Kniha návštěv

Datum: 08.02.2011

Vložil: Katerina

Titulek: Prodlouzeni vlasu hair talk

Dobry den, nosim sest let keratinove prodlouzene vlasy a mam chut na zmenu, zajimam se o metodu hair talk. Bohuzel jste nenapsala, jestli se jedna o vlasy prave. Psala jste jen, ze jsou vysoce kvalitni. Dekuji za odpoved. A jeste by me zajimalo, kolik stoji doplneni po trech mesicich..

—————

Datum: 11.09.2010

Vložil: Lucie

Titulek: Jaká délka vlasů

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jak dlouhé minimálně musím mít svoje vlasy abych si je mohla nechat prodloužit tuhle informaci jsem nikde nepřečetla děkuji za odpověď.

—————

Datum: 20.06.2010

Vložil: Anna

Titulek: vlasy

Dobrý den,
píšete ,že ty vlásky jsou kvalitní, ale nepíšete o jaké vlasy se jedná, to by jste měla napravit.Mnohokrát jsem četla ,že vlasy mají kvalitní , a přitom to nebyla pravda.Mám už s tím nějaké zkušenosti, jelikož nosím prodloužení již 6 let.Prosím múžete mi poradit která ta pásková metoda je nejlepší? Také jsem se dočtela že u nějaké té metody páskové sjíždí.Moc děkuji.Anna

—————

Datum: 26.09.2010

Vložil: magdalenab

Titulek: Re: vlasy

Dobrý den - to máte pravdu. Naše vlasy jsou originál balené od našich dodavatelů-výrobců. Žádné prapodivné "no name" čínské vlasy . Nepoužíváme neověřené zdroje, jako jsou kupované vlasy v copu u kterých nevíte původ. Nepoužíváme vlasy kupované na akru a podobnách serverech. Nepoužíváme levné vlasy asiského původu /jako je čína, vietnam atd. Všechny naše vlasy jsou balené, mají registrovanou známku/firmu, známe gramáž i původ. Jsou chemiky čištěné a upravované. Na vlasy můžeme poskytnout záruku. Konkrétně vlasy na páskovou metodu Tapex, která je nejvíce žádána, máme krásné Italské vlasy od velké známé firmy Fair fashion.

—————

Datum: 10.10.2009

Vložil: Kateřina

Titulek: Ceny

Prosím chtěla bych poradit.Byla jsem v jednom Pražském studiu poptat se na páskovou metodu,ale ceny se mi zdají naprosto nepřijatelné.Vy máte ceny nižší.Jaká je kvalita vlasů,jedná se o stejný princip?Děkuji

—————

Datum: 11.12.2009

Vložil: MagdalenaB

Titulek: Re: Ceny

Milá Kateřino.U nás je to už pár let velký trend a velký byznys prodlužovat vlasy. Zatímco v USA např. si vlasy prodlouží každá druhá žena a je to naprosto běžný úkon ve všech salonech, zde je to stále nadstandart.Zejména v Praze dosahují tyto služby gastronomických cen. Není neobvyklé zaplatit třeba 30 000,- za vlasy. Já nemám studio,které potřebuji uživit, takže mé ceny jsou nižší. Vlasy jsou té nejvyšší kvality- speciálně chemicky upravované,aby byly stálobarevné a vysoce odolné. Staráte-li se dobře o naše vlasy,není problém je mít navždy :-) a nemusíte je už měnit.Dělám všechny metody takže můj přístup je nestranný a vybereme spolu tu nejvodnější pro Vás.Vše se dozvíte na bezplatné konzultaci.

—————

Datum: 02.10.2009

Vložil: Miriam

Titulek: Jaká metoda je vhodná pro mne

Dobrý den,toužím již dlouho po dlouhých vlasech, ale v metodách se nevyznám.Jak zjistím,která metoda je opravdu ta nejlepší pro mne? děkuji

—————

Datum: 02.10.2009

Vložil: MagdalenaB

Titulek: Re: Jaká metoda je vhodná pro mne

Nejlepší je přijít na konzultaci Zdarma- uděláme analýzu vlasu a doporučíme Vám vhodnou metodu.Není čeho se bát :-) provádíme všechny metody,stačí jen vybrat.

—————